Hakkımızda

Bağlar Yapı | Hayallerinizin Mimarı | Sakarya'da İnşaatın Kalbi > Hakkımızda

Bağlar Yapı | Hayallerinizin Mimarı | Sakarya'da İnşaatın Kalbi

Hayallerinizin Mimarı

Sakarya'da İnşaat Sektörünün Nabzını Tutuyoruz.

BAĞLAR YAPI, Sakarya’da inşaat proje ve uygulaması, satımı ve inşaat malzemeleri satışı alanlarında hizmet veren bir firmadır.  Yıllanmış tecrübesi ile Sakarya’da inşaat sektörünün nabzını tutmaktadır. Nalburiye hizmeti de sağlayan BAĞLAR YAPI inşaatın her aşamasına hakimdir.

Tecrübeli ve profesyonel personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, müşteri istek ve önerilerini göz önünde bulundurmaktadır. Kalitesini kanıtlamış olan BAĞLAR YAPI inşaat sektöründe hızla büyümeye devam etmektedir. Bu zamana kadar yapmış olduğu birçok projeyi gururla sunmaktadır.

BAĞLAR YAPI deneyimli, araştırmacı ve yenilikçi yapısı, değerlerine bağlılığı, müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler geliştirme yaklaşımı, ekonomik ve optimum çözüm üretme titizliği ile inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi proje hizmeti vermektedir.

İnşaat yatırım sürecinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan BAĞLAR YAPI, tamamladığı projelerle seçkin ve önemli bir marka değeri yaratmak konusunda başarıya ulaşmaktadır.

Altyapıdan konuta, iş merkezlerinden ulaşıma pek çok alanda yürüttüğü prestijli projelerle Türkiye’de inşaat sektöründe öncü olmak için çalışan BAĞLAR YAPI; profesyonel ekibi ve üstün kalite anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmektedir.

BAĞLAR YAPI, kuruluşundan günümüze kadar yurtiçi faaliyetlerini aktif şekilde sürdürerek mimari yapılara değer katmaktadır.